Шрифти

При оформленні пам’ятника покійній людині використовуються різні шрифти для написання, щоб надати пам’ятнику унікальність і неповторність. Шрифт для надгробків — це можливість донести свої почуття до покійного через кожну рисочку, буковку, лінію. Шрифти на пам’ятниках прекрасно прикрасять надгробок дорогої серцю людини.

Видів шрифтів існує дуже багато, головне вибрати підходящий саме вашій близькій людині, щоб шрифт був показником індивідуальності покійного. Всі ці шрифти можуть бути нанесені на камінь за допомогою методу гравіювання. Кожен шрифт для пам’ятника використовується в певних випадках, так як має своє призначення.

Існують різноманітні види шрифту: шрифт кирилиця, шрифт арабський, шрифт академічний, шрифт рельєфний, шрифт граніт і інш. Важливо не тільки вибрати шрифти для пам’ятника, але і правильно підібрати інтервали і відстані, органічно розмістити написи на пам’ятнику, що б загальна картина була гармонійною, але це вже турбота фахівця.

Vivaldi scriptPT SerifTeddy BearMyra 4F CapsMon Amour OneLarisa scriptLudvig van BethoveenArtemis cursiveAdana scriptSegoe PrintXiomaraConnieMonotype CorsivaWonderland StarsWolfgang Amadeus MozartMenuet scriptBaskerville Win95BTBookman Old StyleCourierWINCTTEvangelieTTFita_VjazFranklin Gothic HeavyGaramondGaramondBookCTTTimes New Roman CyrUniversVenus RisingVera Humana 95

Возможность комментирования заблокирована.